czwartek, 18 marzec 2021 09:44

Kolejne stypendia wójta gminy Tarnów

Napisał

Następne nagrody finansowe trafiły do młodych, zdolnych osób z terenu gminy Tarnów.

Wyróżnienia są przyznawane uczniom i studentom, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinach: sportowej, artystycznej lub naukowej.

Wręczanie stypendiów to szczególnie miły obowiązek. Jestem dumny, że na terenie gminy Tarnów mieszkają tak wyjątkowi młodzi ludzie. Mocno im kibicuję – mówi wójt, Grzegorz Kozioł.

Tym razem nagrodzeni zostali: Natalia Ćwik (sport), Artur Lis (sport), Damian Manijak (nauka), Szymon Pierzchała (muzyka) i Zbigniew Ziarek (nauka).

Wśród nagrodzonych znalazł się m.in. Damian Manijak z Nowodworza. Jest uczniem III LO w Tarnowie, osiąga wysokie wyniki w nauce i jest laureatem I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”. Doskonali i rozwija swoje pasje, jego marzeniem są studia na prestiżowej uczelni.

Stypendia Wójta Gminy Tarnów przyznawane są już od kilkunastu lat. Ich celem jest nie tylko nagradzanie za zaangażowanie w rozwijanie talentów i godne reprezentowanie gminy Tarnów w regionie, kraju oraz za granicą, ale i pomoc w realizowaniu pasji.

Info: Urząd Gminy Tarnów

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 576 razy
Odsłon artykułów:
17594805

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…