js

js

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, jasielska policja przypomina o obowiązujących przepisach dotyczących hulajnóg elektrycznych, mając na celu zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Adam Pieniążek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego, został wyróżniony Brązowym Medalem przez Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Rzeszowie za swoje zasługi.

niedziela, 01 październik 2023 02:09

Znowu można redukować punkty karne

Dzięki nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie wznowił szkolenia dla kierowców, umożliwiające redukcję 6 punktów karnych. Kursy stacjonarne obejmują część praktyczną i teoretyczną.

Państwowa Straż Pożarna w województwie podkarpackim otrzymała 33 nowe agregaty prądotwórcze o wartości 1,2 mln zł z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Nowy sprzęt zwiększy bezpieczeństwo i możliwości ochrony zdrowia i życia mieszkańców regionu, umożliwiając efektywne działanie tam, gdzie brakuje dostępu do elektryczności.

Strona 1 z 1745
Odsłon artykułów:
17030144

Odwiedza nas 483 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…