js

js

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ochotnicza Straż Pożarna w Tuchowie, we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Ryglicach, zorganizowała obóz dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Małopolski. W uroczystym apelu na zakończenie piątej edycji tego wyjątkowego wydarzenia wzięli udział wicemarszałek Ryszard Pagacz oraz Wojciech Skruch, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Wójt gminy Szerzyny, Grzegorz Gotfryd, z informuje o pozyskaniu kolejnych środków na rozwój sportu. Gminna Akademia Sportu "Rozwój" Szerzyny 2015 uzyskała 25 000 zł w ramach naboru Ministra Sportu i Turystyki i programu „Wsparcia i Rozwoju Lig Amatorskich”.

Gmina Tuchów zakończyła przetarg na modernizację boiska asfaltowego przy Szkole Podstawowej w Buchcicach, wybierając firmę z Ciężkowic jako wykonawcę zadania.

wtorek, 23 lipiec 2024 23:49

Nowe inwestycje drogowe w gminie Pilzno

W gminie Pilzno zakończono niedawno szereg inwestycji drogowych, które znacznie poprawią jakość i bezpieczeństwo ruchu. Zapraszamy do przeglądu zrealizowanych projektów oraz zapowiedzi kolejnych prac.

Strona 1 z 1997
Odsłon artykułów:
17605591

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…