Kontakt

Stanowisko:
Redaktor naczelny. Redakcja. Reklama
Adres:
ul. Rynek 10
Ryglice
małopolskie
33-160 Ryglice
Poland
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon komórkowy:
503697581

Łącza

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu odpowiedzi na zgłoszenie wskazane w powyższym formularzu kontaktowym.

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest D&S Sp. z o.o. z siedzibą w: 33-160 Ryglice, ul. Rynek 10, numer identyfikacji podatkowej NIP: 9930654841,
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zgłoszenie
  • Państwa Dane mogą być powierzane podmiotom współpracującym z nami wyłącznie w celu realizacji wyżej wskazanej usługi np. firma hostująca naszą stronę internetową, dostawca poczty email, firma obsługująca nasze systemy informatyczne. W takim przypadku nadal jesteśmy Administratorem tych danych i odpowiadamy za ich przetwarzanie.
  • Dane nie będą udostępniane innym podmiotom z wyjątkiem sytuacji gdy udostepnienie jest niezbędne do spełnienia wymogów prawa lub dochodzenia roszczeń.
  • Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi nie dłuższy niż 30 dni.
  • Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej, adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odsłon artykułów:
17461593

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…