poniedziałek, 11 marzec 2024 19:00

Sukces Ryglic na VI Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

Napisał

W Wojniczu odbyły się VI Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, gdzie młodzieżowe drużyny pożarnicze rywalizowały o miano najlepszej, z wyraźnym sukcesem OSP Ryglice.

Jak informuje Oddział Powiatowy ZOSP RP w Tarnowie, w niedzielę, 10 marca, w Wojniczu zmagania młodych strażaków przyciągnęły zawodników z całego powiatu tarnowskiego. W zawodach uczestniczyło 32 drużyny, w tym 16 dziewczęcych i 16 chłopięcych, oraz gościnna drużyna z OSP Staszkówka, reprezentująca powiat gorlicki.

W kategorii dziewczęcej pierwsze miejsce zdobyła drużyna OSP Biadoliny Radłowskie z Wojnicza. W kategorii chłopięcej dominację okazała OSP Ryglice. Najlepsze drużyny w obu kategoriach będą reprezentowały OP ZOSP RP w Tarnowie w Wojewódzkich Halowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które już 16 marca odbędą się w Łapczycy.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Martyna Prokop z OSP Piotrkowice z gminy Tuchów. Wśród chłopców triumfował Tomasz Mikrut z OSP Ryglice.

Organizatorzy już zapowiadają kolejne zawody w październiku i zachęcają do udziału, dziękując za zaangażowanie wszystkich uczestników.

 

 

Czytany 177 razy
Odsłon artykułów:
17585419

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…