W piątek, 17 kwietnia 2026 r., w Piotrkowicach odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z nowym, dwustanowiskowym garażem. Inwestycja znacząco poprawiła warunki działania zarówno strażaków, jak i Koła Gospodyń Wiejskich „AleBabki”.