piątek, 08 wrzesień 2023 21:37

Wicemarszałek Józef Gawron spotyka się z mieszkańcami ziemi tarnowskiej

Napisał

W Agendzie Zamiejscowej UMWM w Tarnowie, wicemarszałek Józef Gawron prowadził intensywne spotkania z mieszkańcami oraz przedstawicielami samorządu regionu tarnowskiego, skupiając się na bieżących potrzebach lokalnej społeczności.

Informacje przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie wskazują na aktywną działalność wicemarszałka Józefa Gawrona w Tarnowie. W trakcie swojego dyżuru w tarnowskiej agendzie, wicemarszałek spotkał się z wieloma przedstawicielami lokalnej społeczności, omawiając kluczowe kwestie dotyczące rozwoju regionu.

Wśród gości, którzy odwiedzili gabinet wicemarszałka, byli przedstawiciele stowarzyszeń, takich jak Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie oraz Stowarzyszenie Akademia Sukcesów z Dąbrowy Tarnowskiej. Wicemarszałek Gawron spotkał się również z ks. Stanisławem Morańdą, proboszczem parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej.

Burmistrzowie gmin Zakliczyn i Ryglice, Dawid Chrobak i Paweł Augustyn, podzielili się z wicemarszałkiem aktualnymi sprawami i wyzwaniami stojącymi przed ich gminami.

Spotkanie w Tarnowie zakończyło się rozmową z sołtysem wsi Uszew, reprezentującym gminę Brzesko.

Wicemarszałek Józef Gawron, dzięki takim spotkaniom, ma możliwość bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb lokalnej społeczności i efektywniejsze działanie na rzecz rozwoju regionu tarnowskiego.

Czytany 201 razy
Odsłon artykułów:
17520530

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…