mp3

mp3

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Promocji Dziedzictwa Lokalnego Pro Patria Semper, Towarzystwo Opieki nad Oświęcimiem- Pamięć o KL Auschwitz O/ Tarnów i Zakład Karny w Tarnowie zapraszają do wzięcia udziału w kameralnych obchodach 81. rocznicy pierwszego transportu Polek do KL Auschwitz, w tym do autorskiego zwiedzenia plenerowej wystawy "Tarnowskie więzienie etapowe (1939-45). Zarys historii i sylwetki wybranych więźniów", przygotowanej przez Fundację.

środa, 26 kwiecień 2023 20:16

Jaśniej i bezpieczniej w Łękawce

Dobiegł końca drugi etap montażu linii lamp oświetleniowych przy drodze gminnej tzw. "Gajówce” w Łękawce. Będzie teraz jaśniej, ale przede wszystkim bezpieczniej.

Powiat Dębicki w ostatnich dniach podpisał 7 umów na łączną wartość 30.294.812,09 zł na przebudowę dróg i budowę chodników w gminach: Dębica, Jodłowa i Pilzno oraz na przebudowę sygnalizacji świetlnej na terenie Miasta Dębica – 4 skrzyżowania w centrum.

środa, 26 kwiecień 2023 16:32

Bądź w klimacie, zadbaj o czyste powietrze

W Skrzyszowie zorganizowany został II Małopolski Dzień dla Klimatu. Współorganizatorem wydarzenia była Gmina Skrzyszów, a do udziału zaproszono Nadleśnictwo Gromnik, które w ramach wydarzenia podarowało 100 sadzonek.

Strona 1 z 227
Odsłon artykułów:
17450741

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…