wtorek, 07 styczeń 2020 18:09

Dofinansowania Gminy Tarnów na sport

Napisał

Gmina Tarnów przyznała środki na działalność rozwijającą aktywność sportową wśród dzieci i młodzieży ponad dwudziestu Klubom Sportowym oraz Uczniowskim Klubom Sportowym z terenu gminy Tarnów.

Dotacje przyznawane są co roku w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Gminy Tarnów w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Dofinansowania obejmują działalność Klubów i innych organizacji sportowych, w których uczestniczą dzieci i młodzież z terenu gminy Tarnów. Środki przeznaczane są na pokrycie kosztów treningów, organizację zawodów i rozgrywek, obozów, zakupu sprzętu, strojów, nagród i wielu innych niezbędnych opłat związanych z organizowaniem zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży.

Celem udzielanego wsparcia finansowego ze strony Gminy Tarnów jest przede wszystkim popularyzacja sportu wśród młodych mieszkańców gminy, propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego sposobu spędzenia wolnego czasu.

Na liście znalazł się np. Uczniowski Klub Sportowy Poręba Radlna na „Organizowanie życia sportowego dzieci i młodzieży na terenie Poręba Radlna, Radlna, Nowodworza”, który otrzymał 3 500 zł.

Info: UG Tarnów

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 797 razy
Odsłon artykułów:
17594808

Odwiedza nas 275 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…