piątek, 10 czerwiec 2016 18:00

15- lecie Ryglic

Napisał

W dniach 24 - 26 czerwca będą miały miejsce uroczystości 15- lecia odzyskania praw miejskich przez Ryglice. Odbędzie się szereg okolicznościowych wydarzeń: spotkania, koncerty, zawody sportowe. Nie zabraknie atrakcji.

W piątek 24 czerwca 2016 r. zaplanowana jest uroczysta sesja Rady Miejskiej w Ryglicach inaugurująca obchody 15-lecia nadania praw miejskich Ryglic połączona z koncertem muzyki kameralnej. Później przewidziano wieczór przyjaźni polsko - węgierskiej oraz wspólną kolację z delegacją miasta partnerskiego z Törökszentmiklós.

W sobotę 25 czerwca rozegrany zostanie Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Ryglic. Wieczorem odbędą się Zawody Pucharu Polski Strongman z Mariuszem Pudzianowskim, później nastąpi sobótkowa impreza taneczna. Więcej: Puchar strongmanów i Pudzian w Ryglicach.

W niedzielę 26 czerwca odbędzie się barwny korowód i artystyczny program sobótkowy. Wieczorem zagra zespół folklorystyczny z Węgier. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Boys. Czytaj także: Zespół Boys zaprasza i pozdrawia

Patronat medialny nad wydarzeniem objął LPI Ryglice-okolice.pl

Czytany 3559 razy
Odsłon artykułów:
17529866

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…