Wyświetlenie artykułów z etykietą: jubileusze
Złote Gody w Jodłowej – trzy pary uhonorowane medalami Prezydenta RP
15 maja 2026 r. w Urzędzie Gminy Jodłowa odbyła się uroczystość Złotych Godów. Trzy pary małżeńskie świętowały 50-lecie wspólnego życia.
Złote Gody w gminie Ryglice – 16 par z gminy Ryglice uhonorowanych medalami Prezydenta RP
4 maja w Gospodarstwie EkoSioło w Bistuszowej odbyła się uroczystość – wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom, które przeżyły razem co najmniej 50 lat.
Medale Prezydenta RP za 50 lat małżeństwa wręczone jubilatom z gminy Tarnów
W styczniu 2026 roku w gminie Tarnów wręczono wreszcie medale Prezydenta RP parom, które w 2024 roku świętowały 50 lat pożycia małżeńskiego. Uroczystości odbyły się podczas spotkań noworocznych w Koszycach Wielkich oraz w Woli Rzędzińskiej.
Jubileusz Złotych i Srebrnych Godów w Ołpinach – medale dla Jubilatów z gminy Szerzyny
W Wiejskim Domu Kultury w Ołpinach odbyła się uroczystość Jubileuszu Złotych i Srebrnych Godów Małżeńskich dla Jubilatów z gminy Szerzyny. Wójt Grzegorz Gotfryd wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
