Wyświetlenie artykułów z etykietą: jubileusze

15 maja 2026 r. w Urzędzie Gminy Jodłowa odbyła się uroczystość Złotych Godów. Trzy pary małżeńskie świętowały 50-lecie wspólnego życia.

4 maja w Gospodarstwie EkoSioło w Bistuszowej odbyła się uroczystość – wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom, które przeżyły razem co najmniej 50 lat.

W styczniu 2026 roku w gminie Tarnów wręczono wreszcie medale Prezydenta RP parom, które w 2024 roku świętowały 50 lat pożycia małżeńskiego. Uroczystości odbyły się podczas spotkań noworocznych w Koszycach Wielkich oraz w Woli Rzędzińskiej.

W Wiejskim Domu Kultury w Ołpinach odbyła się uroczystość Jubileuszu Złotych i Srebrnych Godów Małżeńskich dla Jubilatów z gminy Szerzyny. Wójt Grzegorz Gotfryd wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Strona 1 z 19
Odsłon artykułów:
19465915

Odwiedza nas 290 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…