poniedziałek, 16 maj 2016 14:14

Wypadki w powiecie dębickim

Napisał

Podczas minionego weekendu w powiecie dębickim doszło do trzech wypadków drogowych.

Jeden z wypadków miał miejsce w piątek przed godz. 14 w Parkoszu koło Pilzna. Kierujący vw golfem jadąc w kierunku Dębicy, najechał na tył citroena berlingo. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policjantów. Poszkodowana kobieta kierująca citroenem została przewieziona do dębickiego szpitala. Kierowca golfa pojawił się na miejscu kilkadziesiąt minut po zdarzeniu. Badanie alkomatem wykazało u 52-letniego mieszkańca Dębicy 1,3 promila alkoholu. Kierująca citroenem 58-letnia mieszkanka Pilzna była trzeźwa. 

W niedzielę przed godz. 3 nad ranem doszło do wypadku drogowego w Kamienicy Dolnej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący kią sportage zjechał na przeciwny pas jezdni doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym ciężarowym manem. W wypadku obrażeń doznali pasażerowie kii 14-letni chłopiec oraz 32 i 40-letni mężczyźni. Poszkodowanych przewieziono do szpitala w Jaśle. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców. Kierujący ciężarówką 39-letni obywatel Rumunii oraz 33-letni kierowca kii nie ucierpieli w zdarzeniu. 

W sobotę miał także miejsce wypadek na autostradzie na wysokości Borowej. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do szpitali przewieziono 4 osoby. Kierowcy byli trzeźwi. 

Info: KPP Dębica

Czytany 1952 razy
Odsłon artykułów:
17518095

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…