poniedziałek, 29 luty 2016 00:00

Groził sąsiadce siekierą

Napisał

W niedzielny poranek mężczyzna dobijał się do domu sąsiadki, grożąc właścicielce siekierą. Do miejscowości Słotowa natychmiast wyruszyła policja. nie obyło się bez kilkugodzinnej pracy negocjatorów.

Około godz. 7 rano w niedzielę do policjantów Powiatowej Policji w Dębicy zgłoszono o niebezpiecznym zdarzeniu, według którego 62- letni mężczyzna groził siekierą mieszkance Słotowej. Ze wstępnych informacji wynikało, że do domu 34-letniej kobiety dobijał się mieszkaniec tej samej miejscowości. Miał trzymać w dłoni siekierę i grozić mieszkance domu. Skierowany na miejsce policyjny patrol, nie zastał agresywnego mężczyzny pod wskazanym adresem. 

Jak informuje KPP w Dębicy, 62-letni mieszkaniec Słotowej zabarykadował się w swoim domu. Policjanci podejmujący wobec mężczyzny interwencję, usłyszeli jedynie groźby pod swoim adresem. Oficer dyżurny podjął decyzję o skierowaniu na miejsce policyjnych negocjatorów, oraz innych służb. Prowadzone kilka godzin negocjacje nie przyniosły jednak rezultatów. Podjęto decyzję o wyważeniu drzwi, 62-letni mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.   

Czytany 3435 razy
Odsłon artykułów:
17462045

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…