czwartek, 21 styczeń 2016 01:00

Kolejne wyróżnienie dla Pawła Augustyna

Napisał

Podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu 2016, przedstawiciele rządu RP wyróżnili zasłużonych dla rozwoju wsi. Wśród odznaczonych znalazł się Paweł Augustyn.

Sekretarz stanu Zbigniew Babalski oraz podsekretarz stanu Rafał Romanowski z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie wręczyli honorowe odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa", medale 25-lecia Agroprzedsiebiorcy RP i nagrody Agro Biznes Klubu im. Andrzeja Warchoła. W czasie uroczystości podsumowano także Konfrontacje „Drogi do AgroBiznesu” oraz rozstrzygnięto konkursy: Kwatery na Medal i AgroKlasa ODR. Minister złożył serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym życząc jednocześnie dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy.

Przedstawiciele Kierownictwa resortu wręczyli honorowe odznaki, medale i nagrody. Paweł Augustyn, mieszkaniec Lubczy, radny powiatu tarnowskiego otrzymał Medal 25-lecia Agroprzedsiebiorcy RP za długoletnią pracę na rzecz rozwoju agroprzedsiębiorczości oraz m.in. za odrodzenie i rozwój ubezpieczeń wzajemnych. Dodajmy, że to nie pierwsze jego wyróżnienie - w swojej bogatej kolekcji ma już m.in. odznakę „Zasłużony dla Rolnictwa".


Sekretarz stanu Zbigniew Babalski z nagrodzonymi Medalem 25.-lecia Agroprzedsiębiorcy RP

Foto: MRiRW

Czytany 1741 razy
Odsłon artykułów:
17605701

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…