wtorek, 31 marzec 2015 02:00

Ruch Kontroli Wyborów szuka kandydatów do komisji

Napisane przez Ogłoszenia, reklamy

Ruch Kontroli Wyborów Tarnów w Tarnowie działa prężnie i poszukuje kandydatów do kontrolowania wyborów.

NADAL POTRZEBUJEMY CHĘTNYCH DO PRACY W OBWODOWYCH KOMISJACH WYBORCZYCH NA TERENIE CAŁEGO OKRĘGU, czyli w Tarnowie i powiatach tarnowskim, brzeskim, dąbrowskim, bocheńskim. 

W obu turach majowego głosowania będzie można zarobić od 320 do 400 złotych za dwa dni pracy.

Jeśli nie zgłosiliście swojej gotowości poszczególnym komitetom wyborczym, a możecie nam pomóc w przypilnowaniu wyborów, zgłoście się do nas jak najszybciej !

Bardzo prosimy: informujcie znajomych, którzy - podobnie jak Wy - mają krytyczny stosunek do obecnego systemu władzy oraz uczciwości procesu wyborczego, inteligentnych i dobrze zorganizowanych, polecając im udział w Ruchu Kontroli Wyborów.
 

Wszystkich chętnych (którzy wcześniej nie dokonali formalnego zgłoszenia któremukolwiek komitetowi),  prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W sygnalnym zgłoszeniu prosimy też o podanie miejsca zameldowania.

Zgłaszające się osoby poprosimy o wypełnienie formalnej aplikacji i następnie zarekomendujemy komitetom wyborczym kilku kandydatów na prezydenta RP, którzy podjęli już współpracę z RKW. Postaramy się, aby każdy zgłoszony dostał pracę w obwodowej komisji. Współpracując z wieloma komitetami (Brauna, Dudy, Korwina, Wilka itd. ) możemy spróbować uniknąć losowania w obwodach, gdzie groziłoby zgłoszenie nadkompletu chętnych.
 

Prosimy Was też o skorzystanie z afisza promującego nabór, który można wydrukować i przyklejać nieodpłatnie na osiedlowych, ogólnodostępnych tablicach  oraz słupach i tablicach ogłoszeniowych oznaczonych szyldem "Wybory prezydenckie 2015".


 
Prosimy o pomoc TERAZ. Czasu jest już bardzo mało ...
Czytany 1412 razy
Odsłon artykułów:
17585410

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…