sobota, 13 czerwiec 2015 02:00

Wojewódzkie zawody strażackie

Napisał

9 i 10 czerwca 2015 r. na obiektach sportowych Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie oraz na Stadionie Miejskim w Tarnowie zostały przeprowadzone XVI Wojewódzkie Zawody PSP w Sporcie Pożarniczym.

W zawodach udział wzięło 20 drużyn reprezentujących Komendy Miejskie i Powiatowe PSP oraz Szkołę Aspirantów PSP w Krakowie, łącznie 197 zawodników. Zawody rozgrywane były w 4 konkurencjach.

W konkurencji Pożarniczy tor przeszkód - 100 m indywidualnie 1 miejsce zdobył Michał Gąska z Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W klasyfikacji zepołowej 1 miejsce wywalczyła Komenda Miejska PSP w Krakowie, a 3 miejsce - Komenda Miejska PSP w Tarnowie. We wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni indywidualnie zwyciężył Krzysztof Mazur z Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie, a 3 miejsce zdobył Mateusz Jurkiewicz z Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie. W konkurencji „Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni”w klasyfikacji zespołowej po zwycięstwo sięgnęła Komenda Miejska PSP w Tarnowie. W dwuboju pożarniczym 1 miejsce zdobył Michał Gąska ze Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie, 2 miejsce Krzysztof Mazur z Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie, 3 miejsce Mateusz Jurkiewicz z Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie. W sztafecie pożarniczej 4 x 100m z przeszkodami wygrała Sztafeta „B” ze Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W pożarniczych ćwiczeniach bojowych wygrała Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu, a 3 miejsce przypadło dla tarnowskiej PSP.

W klasyfikacji drużynowej XVI Wojewódzkich Zawodów PSP w Sporcie Pożarniczym kolejne miejsca zajęły:

1 miejsce Komenda Miejska PSP w Krakowie: 10 punktów
2 miejsce Komenda Miejska PSP w Tarnowie: 13 punktów
3 miejsce Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie: 13 punktów

Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród odbyło się na Stadionie Miejskim w Tarnowie.

Szczegóły: www.straz.tarnow.pl

Zapowiedź wydarzenia: XVI Wojewódzkie Zawody w Sporcie Pożarniczym

Czytany 996 razy
Odsłon artykułów:
17367628

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…