wtorek, 16 kwiecień 2024 16:42

27-latek z powiatu dębickiego tymczasowo aresztowany za serię przestępstw

Napisał

Mieszkaniec powiatu dębickiego spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie po zatrzymaniu za włamania i kradzieże, w tym kradzież citroena i ucieczkę przed policją.

27-letni mężczyzna z powiatu dębickiego został aresztowany na trzy miesiące po serii włamań i kradzieży, które miały miejsce w Dębicy. Został zatrzymany po nocnym pościgu, gdy uciekał skradzionym citroenem, który zdobył włamując się do pojazdu. Ponadto, mężczyzna jest podejrzany o wcześniejsze włamanie do peugeota, skąd ukradł mienie o wartości kilku tysięcy złotych.

W wyniku śledztwa, podejrzany usłyszał cztery zarzuty obejmujące włamania, kradzieże, ucieczkę przed policją oraz posiadanie skradzionych dokumentów. Jako recydywista, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzja o tymczasowym aresztowaniu została podjęta przez Sąd Rejonowy w Dębicy na wniosek śledczych i prokuratury. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Dębicy.

Czytany 163 razy
Odsłon artykułów:
17465065

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…