czwartek, 11 kwiecień 2024 23:54

Sukces uczennic z gminy Skrzyszów w konkursie o bezpieczeństwie internetowym

Napisał

Dwie uczennice ze szkół podstawowych w Skrzyszowie i Szynwałdzie zdobyły cenne nagrody dla swoich szkół w konkursie na temat bezpieczeństwa w sieci, organizowanym przez NASK Ogólnopolską Sieć Edukacyjną.

Jak informuje Urząd Gminy w Skrzyszowie, Zuzanna i Izabela, uczennice klasy 4 ze Skrzyszowa i Szynwałdu, wzięły udział w edukacyjnym konkursie dotyczącym bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzięki ich zaangażowaniu w tworzenie kolorowanek związanych z tematem „Internet to nie wszystko”, ich szkoły otrzymały mobilne pracownie komputerowe.

Prace uczennic podkreślały znaczenie zachowania równowagi między cyfrowym światem a życiem poza nim. Nagrodą za ich wysiłki było wyposażenie szkół w nowoczesne pracownie komputerowe, każda o wartości 44 000 zł, w tym 16 laptopów i interaktywne monitory.

Te nowe zasoby otwierają drzwi do przyszłości edukacji, umożliwiając prowadzenie innowacyjnych zajęć i rozwijanie umiejętności uczniów. Gratulacje dla uczestniczek, ich rodziców oraz nauczycieli za ten wyjątkowy sukces.

Czytany 146 razy
Odsłon artykułów:
17465061

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…