środa, 20 marzec 2024 18:03

VI Turniej Policjantów w Tarnowie - Sport i serce razem

Napisał

Turniej piłki nożnej policjantów z Małopolski, który odbył się w Skrzyszowie, przyniósł prawie 30 tysięcy złotych na wsparcie dla dzieci z regionu.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tarnowie, w minioną sobotę w Skrzyszowie zakończył się VI turniej piłki nożnej halowej tarnowskich policjantów, który tym razem połączono z akcją charytatywną na rzecz dwóch chłopców - Hubercika Zabawy ze Skrzyszowa i Jasia Foltyna, syna tarnowskiego policjanta. Inicjatywa zorganizowana przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem w Tarnowie zakończyła się ogromnym sukcesem, przynosząc 29 267,51 złotych.

Zbiórka odbyła się podczas sportowej rywalizacji, w której uczestniczyły reprezentacje komend Policji z całego województwa małopolskiego. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn, w tym z Tarnowa, Krakowa, Nowego Sącza, Bochni, Brzeska, Krakowa, Olkusza, Oświęcimia, Zakopanego oraz Oddziały Prewencji Policji w Krakowie. Zwycięstwo obroniła drużyna z Oświęcimia, a na kolejnych miejscach podium znalazły się zespoły z Tarnowa i Krakowa.

Oprócz sportowych emocji, uczestnicy i goście mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów, w tym prezentacji wyposażenia policji, strzelnicy mobilnej, a także licznych stoisk z przysmakami i produktami od sponsorów.

Wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również pokaz solidarności i wsparcia dla tych, którzy potrzebują pomocy. Inicjatywa "Pomagamy Potrzebującym – Bądź z nami", organizowana przy wsparciu lokalnych samorządów i przedsiębiorstw, pokazała, jak wielkie serca mają mieszkańcy regionu oraz ich goście.

Czytany 85 razy
Odsłon artykułów:
17521514

Odwiedza nas 395 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…