wtorek, 05 marzec 2024 00:07

Nowy Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dla mieszkańców gminy Skrzyszów

Napisał

Mieszkańcy Gminy Skrzyszów mogą korzystać z bezpłatnych porad specjalistów w nowym Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym, oferującym wsparcie psychologiczne, prawne i socjalne.

Gmina Skrzyszów zapewnia mieszkańcom dostęp do bezpłatnych usług specjalistycznych w ramach nowo powstałego Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego. Mieszkańcy mogą skorzystać z porad psychologa, prawnika oraz pracownika socjalnego, co stanowi odpowiedź na różnorodne potrzeby społeczności lokalnej, szczególnie tych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej lub kryzysie.

Dyżury specjalistów organizowane są w dogodnych lokalizacjach i terminach: Psycholog jest dostępny przy Szkole Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie, pracownik socjalny przyjmuje w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, a prawnik udziela porad w Urzędzie Gminy.

Aby umówić się na spotkanie, mieszkańcy mogą dzwonić pod wskazane numery telefonu w godzinach pracy Urzędu Gminy. Inicjatywa ta ma na celu zapewnienie wszechstronnego wsparcia i ułatwienie dostępu do niezbędnych usług, co przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców Gminy Skrzyszów.

Czytany 145 razy
Odsłon artykułów:
17595352

Odwiedza nas 237 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…