wtorek, 27 luty 2024 17:09

Uroczyste Pożegnanie Bryg. Macieja Wolańskiego z PSP Tarnów

Napisał

Bryg. Maciej Wolański, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie, uroczyście żegna się ze służbą, przechodząc na emeryturę.

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, 26 lutego, w Sali Narad Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie, odbyła się uroczystość z okazji przejścia na emeryturę bryg. Macieja Wolańskiego. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele PSP, zaprzyjaźnionych służb mundurowych, władz samorządowych, a także funkcjonariusze i pracownicy cywilni jednostki oraz rodzina brygadiera.

Podczas ceremonii podkreślono znaczący wkład bryg. Wolańskiego w działalność PSP i jego profesjonalizm. Mówcy, w tym bryg. Przemysław Przęczek i bryg. Krzysztof Gładysz, dziękowali za lata zaangażowania, wskazując na determinację i zdolności przywódcze brygadiera jako kluczowe dla ochrony przeciwpożarowej regionu. Sam Wolański podziękował za współpracę i wspólne lata służby.

Uroczystość zakończyła się indywidualnymi życzeniami, przekazaniem pamiątek i upominków. Bryg. Maciej Wolański, odchodząc na zasłużoną emeryturę, otrzymał najlepsze życzenia na nowym etapie życia.

Czytany 138 razy
Odsłon artykułów:
17365616

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…