sobota, 30 grudzień 2023 16:14

Stanisław Burza odznaczony medalem „Zasłużony dla Gminy Ryglice”

Napisał

Podczas sesji Rady Miejskiej w Ryglicach, Stanisław Burza, znany żużlowiec, został uhonorowany medalem „Zasłużony dla Gminy Ryglice” za swoje osiągnięcia sportowe i wkład w promocję gminy.

W trakcie uroczystej sesji Rady Miejskiej w Ryglicach, gdzie jednomyślnie uchwalono budżet na rok 2024, odbyło się ważne wydarzenie. Stanisław Burza, ceniony żużlowiec, otrzymał medal „Zasłużony dla Gminy Ryglice”. Wyróżnienie to jest dowodem uznania za jego ponad 25-letni wkład w rozwój żużla w Polsce i Europie, a także za promowanie gminy Ryglice.

W ceremonii udział wzięli rodzina i przyjaciele Burzy, w tym jego pierwszy trener Marian Wardzała.

Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, pogratulował Stanisławowi Burzy, podkreślając jego ambicję, talent oraz zaangażowanie w lokalne inicjatywy. Podkreślił, że mieszkańcy gminy są dumni z jego osiągnięć i wkładu w promowanie sportu.

Stanisław Burza, urodzony w 1977 roku w Tuchowie i pochodzący z Zalasowej, z numerem startowym 58, w swojej karierze reprezentował kluby w Polsce i za granicą. Z Unią Tarnów zdobył dwa mistrzostwa Polski. W czerwcu 2023 roku zakończył swoją karierę żużlową.

Czytany 425 razy
Odsłon artykułów:
17585407

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…