poniedziałek, 04 grudzień 2023 19:07

Nowe pomieszczenia dla Koła Gospodyń Wiejskich w Zalasowej

Napisał

Koło Gospodyń Wiejskich w Zalasowej otrzymało od władz gminy Ryglice nowocześnie wyremontowane pomieszczenia i profesjonalnie wyposażoną kuchnię, zwiększając tym samym możliwości organizacyjne i kulinarne Koła.

Jak informuje Urząd miejski w Ryglicach, w minioną sobotę, Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn w towarzystwie swojego zastępcy, Krzysztofa Kukułki, oficjalnie przekazał Kołu Gospodyń Wiejskich z Zalasowej odnowione pomieszczenia oraz wyposażoną kuchnię. Nowe lokum Koła mieści się na parterze budynku Ośrodka Zdrowia w Zalasowej.

Radni i członkinie Koła Gospodyń Wiejskich od dłuższego czasu apelowali o stworzenie lokalu, który umożliwiłby przygotowywanie posiłków na różnorodne uroczystości zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe. Koło ma na swoim koncie udział w licznych wydarzeniach kulturalnych i społecznych.

Podczas uroczystego otwarcia nowych pomieszczeń, Burmistrz Augustyn i zastępca Kukułka powitali członkinie Koła bukietami kwiatów, życząc, aby nowa siedziba przyczyniła się do dalszego rozwoju Koła Gospodyń Wiejskich oraz samej miejscowości Zalasowa.

Czytany 359 razy
Odsłon artykułów:
17521087

Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…