poniedziałek, 20 listopad 2023 17:35

Mistrzostwa powiatu drużyn pożarniczych i MDP w szachach

Napisał

W Tuchowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drużyn Pożarniczych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w szachach, z udziałem reprezentacji z różnych gmin powiatu tarnowskiego.

Jak informuje Oddział Powiatowy ZOSP RP w Tarnowie, w hali MOSiR-u w Tuchowie zorganizowano Mistrzostwa Powiatu Drużyn Pożarniczych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w szachach. W turnieju wzięły udział reprezentacje z Ciężkowic, Gromnika, Lisiej Góry, Pleśnej, Ryglic, Szerzyn, gminy Tarnów, miasta Tarnów, Tuchowa i Zakliczyna.

W kategorii seniorów miejsca zajęły odpowiednio: gmina Pleśna (I miejsce), gmina Tuchów I (II miejsce), gmina Szerzyny (III miejsce). W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zwyciężyła gmina Tuchów I, za nią uplasowały się gmina Tuchów II (II miejsce) i gmina Ciężkowice (III miejsce). Indywidualne najlepszymi szachistami byli Kacper Niewola (Pleśna) i Krystian Leszkiewicz (Tuchów I).

Nagrody i puchary ufundował ZOP ZOSP RP w Tarnowie, a zestawy szachowe – prywatna firma przy udziale OSP Karwodrza. Otwarcia i zakończenia turnieju dokonali przedstawiciele Zarządu Powiatowego ZOSP RP i MOSiR-u.

Czytany 252 razy
Odsłon artykułów:
17521012

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…