piątek, 08 wrzesień 2023 21:49

Złoty meleks zaprasza na weekendowe wycieczki po gminie Ryglice

Napisał

Turystyka w gminie Ryglice nabiera tempa! Dzięki inicjatywie Tarnowskiej Organizacji Turystycznej oraz gminy Ryglice, mieszkańcy i turyści będą mieli okazję odkrywać uroki gminy na pokładzie złotego pojazdu.

Ze względu na duże zainteresowanie tą formą zwiedzania Tarnowa i okolicy, weekendowe, wakacyjne wycieczki po mieście i regionie złotym meleksem przedłużone zostały do 1 października. Przez cztery najbliższe weekendy o godzinie 9.00 elektryczny pojazd będzie wyruszał sprzed tarnowskiego dworca kolejowego i kierował się w stronę gminy Ryglice.

Gmina Ryglice zaplanowała atrakcje dla uczestników, wśród nich oczywiście degustacje, bo głównym celem jest promocja marki ENOTarnowskie. 

Na przejazdy nie obowiązują wcześniejsze zapisy - od godziny 15.30 w biurze TCI wydawane będą bezpłatne bilety. Natomiast na wyprawę meleksem do Ryglic trzeba się zapisać wysyłając mail do tarnowskiego TOT-u. Ze względu na charakter wycieczki, przeznaczona jest ona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 745 razy
Odsłon artykułów:
17602047

Odwiedza nas 261 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…