środa, 22 luty 2023 14:15

Prawko za prędkość

Napisał

O 56 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 43-letni kierowca ciężarowego renault. Mężczyzna stracił prawo jazdy. We wtorek dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość zatrzymali prawo jazdy jeszcze jednemu kierowcy. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj, policjanci dębickiej drogówki zatrzymali prawa jazdy za nadmierną prędkość dwóm kierowcom. Wśród nich był 43-letni mieszkaniec Jodłowej, który w Dęborzynie, kierując renault, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Po południu, policjanci zatrzymali prawo jazdy 40-letniemu mieszkańcowi Mielca. Mężczyzna jechał citroenem z prędkością 104 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz otrzymał mandat w wysokości 1500 zł oraz 13 punktów karnych.

Policja apeluje o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Inf.: Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

Czytany 209 razy
Odsłon artykułów:
17367674

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…