sobota, 18 luty 2023 08:39

Odprawa roczna policji dębickiej

Napisał

W Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyła się w czwartek odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektora Stanisława Sekuły. Tematem narady było podsumowanie pracy dębickiej jednostki za 2022 rok Przedstawiono również priorytety pracy Policji na rok 2023.

W odprawie wzięli udział zaproszeni goście: Zastępca Starosty Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek, Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk, Prezes Sądu Rejonowego w Dębicy Katarzyna Radzik, Prokuraturę Rejonową w Dębicy reprezentował Prokurator Rejonowy Jacek Żak oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy st.bryg. Krzysztof Marek. Obecna była też kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy mł.insp. Jerzy Mazur przywitał zaproszonych gości, a następnie przedstawił i omówił prezentację multimedialną dotyczącą stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu dębickiego w 2022 roku. Główne zagadnienia skupiały się na przestępczości kryminalnej, bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz podejmowanych działaniach prewencyjnych. Wskazane zostały kierunki działań dębickich policjantów na rok bieżący. Na ręce przybyłych gości zostały złożone podziękowania za dotychczasową współpracę oraz okazywaną pomoc.

Następnie głos zabrali przedstawiciele dębickich władz, którzy podziękowali za zaangażowanie i skuteczność w działaniach, życząc dalszych sukcesów.

Na zakończenie głos zabrał inspektor Stanisław Sekuła I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Zwrócił uwagę na stawiane przed policjantami oczekiwania, a także podkreślił znaczenie współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, samorządami i społeczeństwem wskazując na odpowiedzialność i znaczenie jej w codziennej służbie.

Czytany 246 razy
Odsłon artykułów:
17521015

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…