Szkoła z Jonin najbardziej odblaskowa w powiecieW V edycji konkursu "Odblaskowa Szkoła" Szkoła Podstawowa z Jonin wywalczyła najlepszą pozycję w powiecie tarnowskim.

11 grudnia 2014 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom V Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. W ramach konkursu ponad 60 tys. dzieci i młodzieży wyposażono w odblaski. Podsumowanie akcji połączone było z występem zespołu FEEL.

Tegoroczna akcja odblaskowa już po raz piąty przybrała formę konkursu pn. „Odblaskowa szkoła” skierowanego do wszystkich szkół podstawowych znajdujących się na terenie województwa małopolskiego. Organizatorami tej akcji byli: Małopolski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Marszałkowskiego, Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, oraz Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. (KWP Kraków)

W konkursie przyznano dziesięć nagród oraz dyplomy dla najlepszych szkół z każdego z powiatów w województwie. Wśród wyróżnionych znalazła się Szkoła Podstawowa z Jonin. 

Odsłon artykułów:
17521512

Odwiedza nas 375 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…