Fotografia ryglicka w rocznicę listopadowąRyglice świętowały 96 rocznicę odzyskania Niepodległości pod znakiem fotografii. We wtorek 11 listopada zaprezentowano nowy album o architekturze gminy i fotografie z wydarzeń patriotycznych.


W ramach uroczystości związanych z rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, 7 listopada miał miejsce w Ryglicach Marsz Niepodległości, a dwa dni później kolejna Jesienna Zaduma Patriotyczna w budynku gimnazjum ryglickiego. 11 listopada odbyły się główne uroczystości patriotyczne. Po Mszy św. w miejscowym kościele miał miejsce w rynku ryglickim apel i złożenie kwiatów pod tablicą poległych.


Fot. M. Patalas

Fot. P. Krzywoń


Fot. P. Krzywoń

Fot. M. Patalas

11 listopada w Galerii Ośrodka Kultury w Ryglicach otwarto wystawę fotografii Dawida Skrucha "A to Polska właśnie" oraz zaprezentowano najnowszy album fotografii Dariusza Tyrpina.


Dawid Skruch


Jedna z fotografii Dawida Skrucha

Promocja albumu oraz wernisaż wystawy przyciągnął tłumy odwiedzających, a także miłosników fotografii i profesjonalnych twórców z regionu.


Dariusz Tyrpin


Fot. Jakub Rutana


Fot. J. RutanaPodobne artykuły: Architektura gminy Ryglice w obiektywie Dariusza Tyrpina, "A to Polska właśnie" według Dawida Skrucha

Odsłon artykułów:
17463328

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…