Karolina Szarama

Karolina Szarama

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koronawirus okazał się być bezwzględny dla gospodarki. Pełne konsekwencje epidemii COVID-19 w sferze gospodarczej nie są jeszcze widoczne. Pewne jest jedno: mogą być dotkliwe.

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 16:36

COVID-19: dopłata do wynagrodzenia pracownika

Epidemia COVID-19 oraz związane z nią regulacje prawne, zamroziły działalność w wielu branżach w kraju. Dla przedsiębiorców, przewidziano jednak pomoc. Wprowadzono między innymi zwolnienia ze składek ZUS – o czym pisałam wcześniej - oraz możliwość uzyskania dopłaty do wynagrodzenia pracownika.

Zwolnienia ze składek ZUS w czasie epidemii koronawirusa, to w ostatnich dniach temat numer jeden w mediach – i nie tylko. Przedsiębiorcy z niecierpliwością czekali na wprowadzenie regulacji pozwalających na obniżenie kosztów działalności gospodarczej w czasie koronawirusa. Czy się doczekali?

Koronawirus bezlitośnie przeorganizował naszą codzienność. Również w relacjach dziecko i rodzic. Dla wielu z Was zostały zaburzone m.in. ustalone wcześniej sądowo kontakty dzieci z rodzicem żyjącym w odosobnieniu (np. po rozwodzie). Pytacie coraz częściej: jak realizować kontakty dziecko-rodzic w czasie epidemii koronawirusa? Oraz: czy w ogóle je realizować?

Strona 1 z 2
Odsłon artykułów:
17474061

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…