piątek, 01 czerwiec 2018 13:49

Specjalny pociąg w Tuchowie

Napisał

W niedzielę 10 czerwca pociąg specjalny pn. "Małopolski pociąg do kariery – Rozwijaj się koncertowo" wyruszy z Krakowa i zatrzymując się w Bochni, Brzesku, Tarnowie, Tuchowie, Ciężkowicach i Bobowej pojedzie do Gorlic.

Na pasażerów oprócz przejazdu czekają m.in. sesje z doradcą, prezentacje projektów wspierających osoby młode wchodzące na rynek pracy, bony na szkolenia dla osób pracujących, konsultacje dla osób wracających do Polski po pracy za granicą, zabawy dla dzieci pod okiem wykwalifikowanego animatora i dobra zabawa przy muzyce na żywo. W Gorlicach dodatkowo zwiedzanie kabiny maszynisty i rodzinne warsztaty robotyki. 

Przejazd specjalnym pociągiem jest darmowy.

Pociąg ruszy ze stacji Kraków Główny o godz. 9:26. Do Tarnowa zawita ok. 10:28 a do Tuchowa o 11:09. Z Gorlic z powrotem wyruszy o 16:12. W Tuchowie będzie ok. 17:40, w Tarnowie o 18:02. Na każdym przystanku będzie można swobodnie wsiadać i wysiadać, nie ma konieczności przejechania pociągiem całej trasy.

Od 4 czerwca na przejazd "Małopolskim pociągiem do kariery" będzie można odebrać bezpłatne zaproszenie, m.in. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie - Zespole Zamiejscowym w Tarnowie, al. Solidarności 5-9 4 oraz w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, ul. Mickiewicza 4. W Tarnowie po okazaniu tego zaproszenia będzie można kupić zniżkowy bilet na wybrane wydarzenia: Zobacz, jakie.

Na przejazd "Małopolskim pociągiem do kariery" zaproszeni są głównie rodziny z dziećmi, młodzież stojącą przed wyborami zawodowymi, osoby pracujące, które chcą rozwijać się zawodowo, a także osoby szukające pracy.

Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego. Partnerem wydarzenia są Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Info: Krzysztof Jasiński, www.pociagdokariery.pl, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Czytany 2048 razy
Odsłon artykułów:
17461597

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…