poniedziałek, 28 listopad 2016 20:58

Nowa płyta Hideaway

Napisał

Jeden z najprężniej działających zespołów w okolicy, Hideaway, wydał właśnie swoją najnowszą płytę. 

Kasia Kurek, Dawid Kita, Bartosz Pancerz, Michał Augustyn oraz Wiktor Kaczka to grupa młodych muzyków z okolicy, którzy dali się już poznać na kilkudziesięciu koncertach np. w Tarnowie i Krośnie, ale także bliżej - w Pilźnie, Ryglicach, Jodłowej. Zagrali koncert live na antenie Polskiego Radia Rzeszów oraz zdobyli kilkakrotnie pierwszą pozycję w listach przebojów Radia Rzeszów i Radia RDN Małopolska.

Rok temu formacja rozpoczęła prace nad płytą „Nie wszystko ukraść się da”. Twórcą kompozycji jest Kasia Kurek z Lubczy. Już w grudniu tego samego roku został opublikowany pierwszy singiel „Jestem”. W czerwcu br. powstał finałowy utwór „Co to było”, do której powstał teledysk, prezentowany również w niniejszym portalu: Co to było. Hideaway

Hideaway. Co to było

W lipcu rozpoczęły się nagrania, które zostały zrealizowane w „Papaya Studio” w Lipinkach koło Gorlic. W sierpniu rozpoczęto pracę nad okładką do płyty. Zdjęcia wykonał Artur Berek oraz powstał teledysk, którego realizatorem był Krzysztof Kosowski. Premiera teledysku miała miejsce 10 października oraz 6 listopada odbyła się premiera płyty na fan pag'u zespołu Hideaway.

Wydawcą płyty jest Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.

Patronat medialny nad najnowszym krążkiem objął Lokalny portal informacyjny Ryglice-okolice.pl

Zespół Hideaway powstał w maju 2014 r. Wówczas narodziła się pierwsza płyta „Niech to trwa..” w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci Dzieci i Młodzieży „Wspólna Sprawa” w Jodłowej projektu „Nie marnujmy talentów”.

W materiale wykorzystano informacje z: UG Jodłowa - www.jodlowa.eu

Czytany 4628 razy
Odsłon artykułów:
17529714

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…