wtorek, 28 lipiec 2015 02:00

Nowości w ofercie edukacyjnej w MWSE

Napisał

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie zaprasza na nowo uruchamiany obszar studiów podyplomowych Zarządzanie placówkami medycznymi.

Oferta skierowana jest do:

  • specjalistów w zakresie inwestycji chcących specjalizować się w zakresie obiektów ochrony zdrowia,
  • osób odpowiedzialnych za utrzymanie obiektów medycznych (kierownicy i dyrektorzy techniczni),
  • członków zarządów placówek medycznych,
  • osób odpowiedzialnych za planowanie inwestycyjne i służby techniczne,
  • osób aspirujących do pełnienia funkcji kierowniczych w obszarze zarządzania obiektami ochrony zdrowia.

 

Absolwenci nabędą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne niezbędne do zarządzania placówkami medycznymi, zdobędą kompetencje z zakresu planowania inwestycji oraz budowy, modernizacji i utrzymania obiektów ochrony zdrowia, a także umiejętności w zakresie zarządzania projektami medycznymi. Poznają wybrane, nowoczesne narzędzia ICT oraz ich wpływ na poprawę efektywności funkcjonowania obiektów medycznych, jak również zasady wprowadzania innowacji, pracy zespołowej i komunikowania się zarówno z przedstawicielami środowiska medycznego, jak i profesjonalistami ze sfery biznesu i wytwarzania. Ramowy program studiów dostępny: http://www.mwse.edu.pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/zarzadzanie-placowkami-medycznymi

W ofercie studiów podyplomowych Uczelni nowością są także: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim, Terapia pedagogiczna i rewalidacja dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz Oligofrenopedagogika – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Uczelnia oferuje studia I i II stopnia oraz piętnaście specjalności na kierunkach: Zarządzanie, Turystyka i rekreacja, Pedagogika oraz Finanse i rachunkowość, a także kursy dokształcające, szkolenia i kursy językowe. Pełna oferta Uczelni dostępna na stronie www.mwse.edu.pl.

Uczelniany punkt rekrutacyjny:
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie
Tarnów, ul. Szeroka 9, pok. 3 (parter)
Tel. 14 688 00 13, 65 65 520
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 1435 razy
Odsłon artykułów:
17463379

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…