sobota, 21 marzec 2015 01:00

Zaproszenie na Marsz i spotkanie z G. Braunem

Napisane przez Ogłoszenia, reklamy

Narodowy Tarnów, Młodzież Wszechpolska Tarnów i kibice tarnowskiej Unii zapraszają na kolejną edycję Marszu Przyjaźni Polsko - Węgierskiej. Marsz przejdzie ulicami Tarnowa w niedzielę 22 marca. Zbiórka na Placu Petőfiego i przed Bramą Seklerską przy ul.Krakowskiej w niedzielę o godzinie 17:30

 

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

  • Natomiast w poniedziałek 23 marca o godzinie 16:00 w restauracji PASAŻ (wejście od strony pl. Kazimierza 2) odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Braunem, wybitnym twórcą, reżyserem filmowym - dokumentalistą, publicystą, tradycjonalistą katolickim i polskim patriotą, badaczem dziejów cywilizacji i analitykiem polityki, który kandyduje w majowych wyborach na urząd prezydenta Rzeczpospolitej.Podczas obu wydarzeń zbierane będą ostatnie podpisy pod listami poparcia dla:
Andrzeja Dudy, Grzegorza Brauna, Mariana Kowalskiego, Pawła Kukiza i Jacka Wilka.
Pamiętajmy, że podpis na liście poparcia kandydatury to jeszcze nie jest głos na kandydata ! 
Możemy i powinniśmy dać szansę zaistnienia w kampanii wszystkim kandydatom szeroko pojętego obozu niepodległościowego. Bez uczestnictwa choćby jednego z nich, jakiś ważny aspekt naprawy Rzeczpospolitej może nie być przedmiotem pogłębionej i uczciwej debaty publicznej.
Wyborcza kampania na najwyższy urząd w państwie jest przecież najlepszą okazją do wyartykułowania ważnych postulatów i formułowania nawet najdalej idących propozycji naprawy Rzeczpospolitej oraz uwrażliwiania na te problemy wszystkich uczestników życia publicznego.

Obywatelskie Porozumienie Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości, inni organizatorzy

Czytany 1313 razy
Odsłon artykułów:
17518053

Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…