poniedziałek, 26 luty 2024 17:55

Dębiccy policjanci apelują o ostrożność: Nadmierna prędkość główną przyczyną wypadków

Napisał

Dębiccy policjanci w akcji przeciwko nadmiernej prędkości. W ciągu zaledwie dwóch dni, trzech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w Pilźnie i okolicach.

Dębiccy policjanci zintensyfikowali kontrole prędkości, reagując na niebezpieczne zachowania kierowców. W ciągu dwóch dni, trzej kierowcy zostali zatrzymani za jazdę z prędkością znacznie przekraczającą dozwolone limity. Pierwszy przypadek w powiecie dębickim dotyczył kierowcy Renault, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h, skutkując mandatem 3000 zł i 13 punktami karnymi. Kolejny, kierowca Seata, przekroczył limit o 71 km/h, co kosztowało go prawo jazdy, 2500 zł mandatu i 15 punktów karnych. Ostatni, obywatel Słowacji kierujący Audi, przekroczył prędkość o 66 km/h w Pilźnie, co skutkowało utratą prawa jazdy, 2000 zł mandatu oraz 13 punktami karnymi.

Policja apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza zimą, kiedy to zmienne warunki pogodowe zwiększają ryzyko na drodze. Przypominają, że zachowanie odpowiedniej prędkości jest kluczowe dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

Czytany 98 razy
Odsłon artykułów:
17382126

Odwiedza nas 276 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…