wtorek, 12 grudzień 2023 17:06

XIX Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Napisał

Uczniowie z Dębicy i Pilzna osiągnęli wysokie wyniki w XIX Powiatowym Konkursie Ekologicznym, demonstrując swoją wiedzę i umiejętności ekologiczne.

Jak informuje Starostwo Powiatu Dębickiego, podczas XIX Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Odkryj na nowo powiat dębicki”, który odbył się 8 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy, uczniowie z Pilzna i Dębicy wykazali się znakomitą wiedzą i zaangażowaniem w dziedzinie ekologii.

W konkursie wiedzowym, pierwsze miejsce zajęli Kamila Patryk i Jan Klich z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy. Na trzecim miejscu uplasowały się Wiktoria Woźny i Klaudia Sobczyk z Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie, wykazując się imponującą wiedzą ekologiczną.

W konkursie plastyczno-multimedialnym na temat „Ekologiczna szkoła w powiecie dębickim”, pierwsze miejsce zdobyła Marcelina Janiga z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Wyróżnienie otrzymała również Patrycja Sowa z Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie.

Te osiągnięcia świadczą o wysokim poziomie świadomości ekologicznej i kreatywności młodzieży z Pilzna i Dębicy, co jest obiecującym znakiem dla przyszłości ochrony środowiska naturalnego.

Czytany 103 razy
Odsłon artykułów:
17371677

Odwiedza nas 282 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…