wtorek, 26 wrzesień 2023 02:56

Uczniowie z Bistuszowej na warsztatach „Grzybobranie” w Lesie Tuchowskim

Napisał

W minionym tygodniu uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Bistuszowej, pod opieką wychowawców i nauczycieli, wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Grzybobranie” w Lesie Tuchowskim.

Jak informuje Urząd Miejski w Ryglicach, celem wydarzenia była edukacja przyrodnicza, aktywne spędzanie czasu na łonie natury oraz degustacja potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Ryglic. Uczestnicy mieli także okazję skosztować słodkości od Burmistrza Ryglic.

Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem. Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, osobiście pogratulował uczniom obfitych zbiorów i podziękował Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bistuszowej, Dorocie Pluta, oraz całemu gronu pedagogicznemu za przygotowanie tego wydarzenia. Podziękowania skierował także do Zofii Tulik.

Taka forma edukacji, łącząca naukę z relaksem na świeżym powietrzu, znacząco wpływa na wszechstronny rozwój młodych ludzi.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 232 razy
Odsłon artykułów:
17602070

Odwiedza nas 380 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…