środa, 31 maj 2023 20:25

Gmina Ryglice nagrodzona za obsługę inwestora

Napisał

W dniu 25 maja 2023 r. w Krakowskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja „Samorząd dla Przedsiębiorcy” będąca podsumowaniem projektu „Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce”.

Podczas konferencji zastępca burmistrza Ryglic Krzysztof Kukułka odebrał z rąk prezesa KPT Tadeusza Zaremby oraz wicemarszałka województwa małopolskiego Józefa Gawrona Nagrodę KPT i Województwa Małopolskiego Dynamiczny Start.

- Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ otrzymaliśmy statuetkę jako jedna z trzech gmin spośród 85 jednostek samorządu terytorialnego, które wdrożyły standardy obsługi inwestora- mówi Ryglic Paweł Augustyn. - Cieszę się, że przedsiębiorcy planujący inwestycje na terenie Naszej Gminy mogą uzyskać fachową pomoc, a przede wszystkim, że inwestują w Gminie Ryglice- dodaje burmistrz.

Pracownicy, którzy brali udział we wdrażaniu standardów obsługi inwestora w naszej gminie to Katarzyna Niemiec – Referat Inwestycji, Elżbieta Witek – Referat Budownictwa oraz Adam Szczęch – Obsługa Urzędu.

Inf.: Urząd Miejski w Ryglicach

Czytany 741 razy
Odsłon artykułów:
17161802

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…