sobota, 04 marzec 2023 00:02

Trwa budowa nowej hali w Szynwałdzie

Napisał

Sprawnie przebiegają prace w związku z budową nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie.

Realizowane są zadania związane m.in. z wykonaniem schodów, dostosowaniem terenu pod trybuny i budynku pod elewację. Wewnątrz odbywa się m.in. tynkowanie ścian, przygotowywana jest konstrukcja do montażu płyt akustycznych, wykonywana jest instalacja elektryczna.

Nowa hala sportowa z zapleczem socjalno-dydaktycznym o pow. użytkowej ponad 2100 m2 jest połączona przewiązką z istniejącym budynkiem szkoły. Obiekt podzielony jest na 2 części: jednokondygnacyjną salę sportową o wymiarach wewnętrznych boiska 20 m x 40 m, z antresolą stanowiącą widownię, 3-kondygnacyjne zaplecze: sanitarno-magazynowe na parterze i dydaktyczne na 2 piętrze. W ramach zadania zostaną także przebudowane pomieszczenia w istniejącym budynku szkoły, wybudowane nowe przyłącza oraz przebudowane kolidujące media, wybudowane oświetlenie zewnętrzne, dojścia oraz parking.

Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 9 346 843,80 zł.

Inf.: Urząd Gminy w Skrzyszowie

Czytany 265 razy
Odsłon artykułów:
17546085

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…