poniedziałek, 23 styczeń 2023 11:07

Teatralna domówka w Solskim 

Napisał

21 stycznia spotkamy się z widzami podczas wydarzenia "Ania w karnawale". To familijny spektakl o przygodach tryskającej energią i zarażającej optymizmem Ani Shirley z Avonlea oraz teatralna domówka w jednym.

Dziękujemy wszystkim, którzy wybrali naszą propozycję na sobotnie popołudnie. Planując wydarzenie "Ania w karnawale" chcieliśmy zapewnić naszym gościom chwile radości, wzruszeń i dobrej zabawy. Już dziś zapraszam na kolejne, szczególne wydarzenie jakim będzie koncert z muzyką filmową „Aniołki Solskiego i Przyjaciele" – mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny

Przed spektaklem a także w trakcie przerw będzie można skorzystać z oferty przygotowanej przez partnerów wydarzenia. Swoimi produktami poczęstują: Bistro PRZEPIS, Pani Pierożkowa, Pyza Kuchnia Polska, Gospoda Rycerska, Pizza Sycylijska ETNA, Koło Gospodyń Wiejskich Kalina z Łękawki, Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy "Marcinka" z Zawady, Koło Gospodyń Wiejskich "Babeczki" ze Zgłobic.

Swoją ofertę zaprezentują także: Pb Dental oraz Fryzjer dla Rodziny.

Po spektaklu, bezpośrednio ze sceny wylosujemy szczęśliwe fotele widzów, którzy otrzymają upominki od sponsorów nagród - zapowiada Bernadetta Ciochoń, z Biura Promocji Teatru.

Sponsorami nagród są: Agencja Artystyczna E-muz, Księgarnia Współczesna, Rodzinna Stacja Narciarska Jurasówka w Siemiechowie, Kajaki Dunajcem, Zabawki-Bień, Słotwiny Arena - Wieża Widokowa, Baseny Mineralne Solec Zdrój, Prosto z Mostu - Bistro Rajtek Dzięciecy Raj, Inwałd - Park Miniatur.

Zachęcamy do zabawy i przyjścia do Teatru w strojach, w klimacie końca XIX wieku, które będą idealnym uzupełnieniem kostiumów bohaterów spektaklu.

Do zobaczenia na Mickiewicza 4, w sobotę 21 stycznia.

Inf.: materiał prasowy Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie, fot.: Paweł Topolski

Więcej informacji: Teatr im. Solskiego w Tarnowie

Czytany 209 razy
Odsłon artykułów:
17272440

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…