piątek, 07 październik 2022 19:15

PSR w Tuchowie przyjęło kolejne projekty

Napisał

Zakończyły się kolejne nabory ocena wniosków przez Radę Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju w Tuchowie. W okolicy powstaną altany, bulwary spacerowe i inne miejsca rekreacyjno-turystyczne.

W związku z zakończeniem naboru nr 7/2022 na operacje w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” i zakończeniu oceny wniosków przez Radę Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju.

Na liście zadań znalazły się:

- w gminie Ryglice budowa 3 altan rekreacyjnych: w Bistuszowej, Joninach i Lubczy. Przyznano wsparcie w wysokości blisko 173 zł.

- w gminie Szerzyny budowa bulwarów spacerowych w Szerzynach. Wsparcie to blisko 110 tys. zł.

- w gminie Tuchów budowa małych elementów architektury rekreacyjnej w pobliżu szpitala w Tuchowie. Kwota wsparcia to blisko 106 tys. zł.

Ponadto na liście znalazły się: budowa placu zabaw w Rzepienniku Strzyżewskim i skateparku w Gromniku.

Z kolei do wcześniejszego naboru nr 6/2022 na operacje w zakresie zachowanie dziedzictwa lokalnego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” nie wpłynął żaden wniosek.

Inf.: Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju- psr.tuchow.pl

Czytany 594 razy
Odsłon artykułów:
17521087

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…