Dachowała seatem

W Strzegocicach na drodze krajowej nr 73 Pilzno - Jasło dachował dziś seat leon. Cztery poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Aktualizacja

Do wypadku doszło dziś popołudniu przed godz. 14. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodemm prawdopodobnie podczas wyprzedzania innych samochodów, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w przydrożny rów oraz drzewo przewracając pojazd na dach. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Jedną z osób strażacy musieli uwolnić, ponieważ została przygnieciona przez samochód. W akcji brali udział strażacy z Pilzna, Strzegocic i PSP Dębica. W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala w Tarnowie przewieziona została 32-letnia mieszkanka Jasła kierująca seatem, oraz dwoje jej pasażerów 77-letnia mieszkanka Trzcinicy i 12-letni mieszkaniec Krakowa. Trzeci z pasażerów, 32-letni mieszkaniec Krakowa, trafił do szpitala w Dębicy.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze policji sporządzili dokumentację oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia.

Droga krajowa została zablokowana na dwie godziny- zorganizowano w tym czasie objazd przez Parkosz i Jaworze Górne.

Źródła: KWP Rzeszów, OSP Pilzno, własne

Odsłon artykułów:
17456964

Odwiedza nas 260 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…