sobota, 16 grudzień 2023 12:57

Jubileuszowe świętowanie w Gminie Tuchów - złote, żelazne i diamentowe Gody

Napisał

Gmina Tuchów była świadkiem wyjątkowego świętowania długotrwałych małżeństw - Złotych, Żelaznych i Diamentowych Godów, podkreślających trwałość związków i miłości.

Jak informuje Urząd Miejski w Tuchowie, 14 grudnia 2023 r. Gmina Tuchów świętowała wyjątkową uroczystość - Złote, Żelazne i Diamentowe Gody par małżeńskich. Jubileuszowe obchody upamiętniały 50, 65 i 60 lat wspólnego życia par, będąc okazją do uczczenia miłości, trwałości związków i ich wkładu w historię społeczności.

W uroczystości wzięli udział jubilaci, których życie obfituje w chwile radości, wyzwania i wzajemnego wsparcia. Ich długotrwałe małżeństwa są inspiracją i świadectwem miłości i wspólnoty.

Społeczność Gminy Tuchów złożyła serdeczne życzenia jubilatom, życząc im kolejnych lat szczęścia i zdrowia. Wydarzenie było również okazją do podziękowań za inspirację, jaką stanowią ich historie życia.

Uroczystość uświetniła prezentacja muzyczna ze strony uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej I st. im. Józefa Władysława Krogulskiego w Tuchowie, dodając uroku i celebracji tej wyjątkowej okazji.

Czytany 394 razy
Odsłon artykułów:
17595333

Odwiedza nas 327 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…