poniedziałek, 21 wrzesień 2015 02:00

Kolejne sukcesy biegaczy z Burzyna

Napisał

Biegacze z Burzyna w ostatnich dniach uczestniczyli w wydarzeniach sportowych, w których osiągnęli kolejne sukcesy.

W Wierzchosławicach odbył się ekologiczny piknik rodzinny, w czasie którego odbyły się zawody sportowe. „Zielona Wierzchosławicka Dycha”, czyli bieg na 10 km zgromadził blisko 160 biegaczy Jarosław Makowiec pokonał dystatns w czasie 37 min i 47 sek. i wygrał cały bieg. Jedną z nagród, którą otrzymał zwycięzca, był „Złoty Sierp Witosa”.

W Krynicy Zdrój odbyła się szósta edycja festiwalu biegowego. W tym roku w biegach stratowali: Robert Makowiec, Jarosław Makowiec i Przemysław Bień. Jarosław zajął 9 miejsce, Robert 2 pozycję a Przemysław 18 miejsce. W półmaratonie, który ukończyło ponad pół tysiąca zawodników, Robert wywalczył 14 miejsce a Jarosław 47 miejsce.

Więcej informacji: burzyn.pl