czwartek, 21 wrzesień 2023 09:16

"Cztery pory roku Gordona" - zajęcia dla maluszków w Solskim

Napisał

W Teatrze Solskiego ruszają zapisy na cykl zajęć umuzykalniających dla dzieci do lat 2 według teorii uczenia się muzyki prof. E.E. Gordona, które poprowadzi Ewa Judasz-Jakubiak.

Zajęcia odbędą się w terminie 7, 22 października oraz 5 i 18 listopada o godzinie 10:00. Udział w warsztatach jest odpłatny i wynosi 40 złotych za każde 45-minutowe spotkanie. W trakcie spotkania maluchy będą doświadczały pięknego świata muzyki poprzez aktywne słuchanie wykonywanych na żywo śpiewanek bez słów oraz rytmiczanek w nietypowym metrum.

Jak mówi prowadząca zajęcia, tarnowska wokalistka i animatorka Ewa Judasz-Jakubiak: „Gordonki są jednym z lepszych prezentów jaki rodzice mogą ofiarować swoim dzieciom. Wpływają na rozwój dziecka, pomagają budować więzi, rozwijają zdolność rozumienia mowy, a następnie komunikowania się. To połączenie edukacji z zabawą. A nauka tak zwanego języka muzyki następuje poprzez tworzenie, powtarzanie, improwizowanie oraz bawienie się melodią".

Czas trwania: ok. 45 minut. Polecamy wygodne ubranie i obuwie na zmianę.

Zapisy w Biurze Promocji i Organizacji Widowni: 784 976 025 lub 668 323 998Na zajęcia należy przynieść podpisany Regulamin Gordonek oraz Zgodę na Wykorzystanie Wizerunku – do pobrania na stronie internetowej Teatru: www.teatr.tarnow.pl

W przypadku braku zgody na wykorzystanie wizerunku prosimy o poinformowanie o tym Organizatora oraz Prowadzącą.

Ilość miejsc ograniczona. Regulamin konkursu i inne szczegóły znajdują się na stronie teatr.tarnow.pl

Inf.: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie, fot. Tomasz Schenk

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Czytany 211 razy
Odsłon artykułów:
17602106

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…