Kolejni partnerzy MWSE w programie Erasmus+Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie w ramach programu LLP – Erasmus współpracuje z 17 zagranicznymi ośrodkami naukowymi. Od stycznia 2014 roku MWSE w Tarnowie jest partnerem w Programie Erasmus+. Nowo pozyskanymi współpracowników w tym programie są uczelnie na Cyprze i w Hiszpanii (InterNapa College z Nikozji  oraz Universidad Camilo José Cela w Madrycie).

Podpisane umowy dwustronne umożliwiają studentom wszystkich kierunków podjęcie studiów za granicą. Na mocy tych umów semestr studiów zaliczony w uczelni partnerskiej zaliczony jest również w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie.

Oprócz wymiany studentów realizowane są wyjazdy kadry naukowo-dydaktycznej i administracyjnej w celach dydaktycznych i szkoleniowych. Wyjazd w ramach programu Erasmus+ to doskonała okazja do doskonalenia umiejętności językowych, zdobywania wiedzy, nowych kompetencji oraz poznania nowej kultury.

- Mam nadzieję, że projekt Erasmus+ będzie jednym z wielu wspólnie realizowanych projektów. Naszym studentom dajemy możliwość studiowania i zdobywania nowych doświadczeń w najpiękniejszych miejscach Europy, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby oferta Biura Współpracy z Zagranicą była atrakcyjna. Współpraca rozwijana jest dzięki studentom i dla studentów, szczególnie tych, którzy przyjeżdżając z praktyk, sami określają miejsce, gdzie chcieliby wyjechać na studia. Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi uczelniami w Portugalii, Chorwacji i Turcji – mówi mgr Anna Mikos, Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Zagranicą.

Osoby zainteresowane wyjazdem za granicę w ramach płatnych praktyk lub darmowych studiów mogą kontaktować się z Koordynatorem Programu Erasmus mgr Radosławem Pyrkiem.

Info: MWSE Tarnów

Odsłon artykułów:
17521255

Odwiedza nas 246 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…