Turniej szachowy dekanatu tuchowskiego

W sobotę 2 marca br. w sali pielgrzyma przy Bazylice Mniejszej w Tuchowie odbył się V Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Dekanatu Tuchowskiego.
 
W rozgrywkach wzięło udział 13 parafialnych drużyn czteroosobowych- najlepsi okazali się po raz kolejny szachiści z Burzyna. Najmłodszą szachistką była Lena Mróz z parafii w Buchcicach a najstarszym szachistą Aleksander Rempała z parafii w Burzynie. Dziekan dekanatu tuchowskiego ks. Franciszek Kuczek z parafii św. Katarzyny w Ryglicach ufundował napoje i słodycze oraz dyplomy, puchary i medale najlepszym drużynom. W imieniu księdza dziekana wręczył je ksiądz Witold Warzecha. Organizatorem turnieju od samego początku jest Roman Kawa. Sędzią zawodów był Janusz Poręba z Łowczowa. 
Relacja foto:
 
Wyniki: 1. Burzyn, 2. Piotrkowice II, 3. Łowczów, 4. Piotrkowice, 5. Tuchów Sanktuarium, 6. Tuchów Jakub, 7. Zalasowa, 8. Buchcice, 9. Ryglice, 10. Łowczów II, 11. Lubaszowa, 12. Tuchów Jakub juniorzy, 13. Kowalowa.
 

Źródło: klasztor.tuchow.pl
Sprawdziliśmy: wiadomość o turnieju szachowym napisali przed nami tylko: klasztor.tuchow.pl, tuchow.pl, spolowczow.tuchow.pl
Odsłon artykułów:
17594883

Odwiedza nas 315 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…