Sukcesy młodych judoków

W niedzielę, 24.04 2013, na Hali Sportowej TS Wisła Kraków odbyły się zawody judo młodzików oraz dzieci. W turnieju wzięło udział 190 zawodników z 17 klubów z Małopolski, Podkarpacia, Dolnego i Górnego Śląska. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Sokoła Tuchów.

W otwartych Drużynowych Mistrzostwach Małopolski w Judo o Puchar Prezesa Krakowskiego, Okręgowego Związku Judo Kraków, wystąpili z regionu zawodnicy UKS „Wolania” Wola Rzędzińska, UKS Sokół Tuchów oraz MKS PM Tarnów i UKS MOSIR Jasło.

W punktacji drużynowej puchar Białej Gwiazdy Wisły zdobyła Wisła Kraków, za nią uplasowały się kolejno: MOSiR Bochnia, MKS PM Tarnów, UKS Sokół Tuchów. Szczególnie dobrą formę zaprezentowali zawodnicy tuchowscy: Natalia Wzorek, Jakub Banach, Karolina Karwat, Hubert Starzyk. Dobre miejsca zajęli także zawodnicy z klubu tarnowskiego oraz z Woli Rzędzińskiej.