Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w PilźnieW Pilźnie odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nakręć się na zdrowie”. Uczestniczyli w nim soliści i zespoły z ośmiu szkół. Najlepiej wypadli uczniowie z Pilzna, Zwiernika i Jodłowej.


Do konkursu, który miał miejsce w Domu Kultury w Pilźnie zgłosili się uczniowie ze szkół w: Parkoszu, Jaworzu Górnym, Czarnej, Pilźnie, Strzegocicach, Zwierniku, Jodłowej i Dobrkowie. Jury konkursu (przewodniczący- Jacek Ćwikła oraz  Andrzej Kozik i Krystyna Gądek) oceniało uczestników w trzech kategoriach. Spośród solistów szkół podstawowwych zwyciężyła Dominika Sierżęga z ZS Pilzno, z gimnazjalistów najlepiej zaśpiewała Sara Drozd ze szkoły w Zwierniku. Jeśli chodzi o zespoły, najwyżej oceniono zespół "Powidło" z Gimnazjum w Jodłowej. Trzeba dodać, że Jodłowianie wystepowali w trzech zespołach.

Organizatorkami wydarzenia były: Marzena Madura i Bogusława Jędrzejczyk ZS w Strzegocicach. Nagrody ufundowali: Komisja do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pilźnie, Miejski Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Pilźnie oraz Zespół Szkół w Strzegocicach.

Galeria zdjęć:  http://www.pilzno.um.gov.pl/node/1381


Odsłon artykułów:
17450749

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…