Potrącenie na drodze w Karwodrzy

Wczoraj o po południu jadąca drogą numer 1380 K w Karwodrzy, Daewoo kobieta potrąciła pieszego. Do potrącenia doszło podczas omijania przez nią samochodu Renault, który zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu. Pieszy stał obok Renault. Nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala w Tarnowie. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku i ustala tożsamość potrąconego.

Inne wiadomości:

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawiania wolności grozi dwóm mężczyznom za uszkodzenie autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie. Wgniecenia karoserii i starty sięgające 2 tysięcy złotych to efekt działania nietrzeźwych. 29 i 31–latek zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum. Usłyszeli już zarzuty.
Czwórka młodych mężczyzn wsiadła do jednego z autobusów komunikacji miejskiej w Tarnowie. Zachowywali się głośno i przeszkadzali innym podróżującym . Na uwagi kierowcy reagowali agresywnie. Rozzłoszczeni wysiedli na przystanku obok ronda na ul. Lwowskiej . Dwóch z nich- 29 i 31-latek wyładowali frustrację kopiąc pojazd i uszkadzając karoserię.
O zdarzeniu powiadomieni zostali policjanci. Patrol z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymał wandali. Okazało się , że obaj byli mocno nietrzeźwi. Młodszy miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu, starszy -2 promile. Wczoraj, po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty.
Straty w uszkodzonym autobusie oszacowane zostały na 2 tysiące złotych.

Odsłon artykułów:
17367676

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…