Wyniki zawodów strażackich w powiecie

6 września na kompleksie sportowo - rekreacyjnym w Zakliczynie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu tarnowskiego. Najlepszymi drużynami okazały się drużyny z Kobierzyna i Łukowej.

W zawodach uczestniczyło 7 drużyn dziewcząt i 11 drużyn chłopców, którzy rywalizowali zarówno w sztafecie jak i konkurencji bojowej. Piękna pogoda sprawiła, iż na zawodach pojawiło się wielu kibiców. W trakcie zawodów przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. można było pojeździć na strażackim quadzie, amfibi czy poduszkowcu udostępnionym przez PSP Tarnów. OSP Wojnicz, Tuchów i Łęg Tarnowski przygotowały pokazy związane z ratownictwem wysokościowym, natomiast OSP Zakliczyn pierwszą pomoc.  

W zawodach bezkonkurencyjne okazały się jednostki z Gminy Lisia Góra, którzy zajęli pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt -OSP Łukowa jak i chłopców - OSP Kobierzyn. Drużyny z pierwszych trzech miejsc otrzymały nagrody, puchary i dyplomy. Natomiast pozostale drużyny - nagrody pocieszenia.

Odsłon artykułów:
17161941

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…